Stwórzmy razem

wizerunek Twojej firmy. 

Co projektujemy?

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem stron internetowych, ale również przygotowywaniem projektów graficznych, a także brandingiem czyli  budowaniem świadomości marki. Odpowiedni wizerunek marki tworzy rozpoznawalność i długotrwałe relacje z klientami. 

Projektujemy logo firmowe, czyli znak, z którym będzie się kojarzyć Twoja firma. Zajmujemy się projektem pełnej identyfikacji wizualnej w skład której wchodzą miedzy innymi: ulotki, plakaty, wizytówki, katalogi reklamowe,  billboardy, kasetony itd. Możesz zamówić u Nas pełną identyfikację, lub pojedynczy projekt graficzny. Jeżeli chcesz odświeżyć wizerunek swojej marki, z chęcią pomożemy Ci tchnąć nowe życie w stary logotyp i stworzyć nowe materiały reklamowe

Profesjonalne logo

Profesjonalne logo to najważniejszy symbol marki, który ma za zadanie wyróżnić firmę na tle konkurencji. Uwielbiamy projektować logotypy oraz pełne identyfikacje wizualne zawierające księgę znaku. Mamy na tym polu spore doświadczenie, którym chętnie się z Państwem podzielimy. 

Materiały reklamowe

Każdy szanujący się przedsiębiorca powinien mieć przynajmniej firmową wizytówkę. Działania promocyjne często wiążą się z dystrybucją folderów, ulotek lub broszur. Gwarantujemy profesjonalne projekty materiałów reklamowych we wszystkich, nawet niestandardowych formatach, przygotowane odpowiednio do druku. Projekt oraz skład czasopism lub innych wielostronicowych materiałów to kolejna pozycja w naszej ofercie. Wykonujemy projekty katalogów i gazet reklamowych, broszur firmowych, a także magazynów i czasopism.

Projekty opakowań

Kupuje się oczami! Odpowiedni projekt opakowania w dużym stopniu przyczynia się do rezultatu sprzedażowego. Zajmujemy się projektowaniem pudełek, opakowań, opakowań zbiorowych oraz etykiet i instrukcji. Dzięki nam Twój projekt będzie się wyróżniał na półkach sklepowych, zarówno tych tradycyjnych jak i wirtualnych.