2010

2012

2013

2014

2015

2016

2018

Historia firmy

Start

2010

Powstanie firmy, która początkowo nosiła nazwę Artis i zajmowała się głównie projektowaniem, wykonywaniem oraz montażem reklam zewnętrznych takich jak tablice reklamowe, kasetony i szyldy. Firma obklejała także samochody i inne pojazdy.

Lecimy dalej

2012

Do usług świadczonych przez firmę dołącza projektowanie materiałów poligraficznych takich jak ulotki, wizytówki i foldery. Firma wkracza także na rynek fotograficzny oferując zdjęcia wnętrz pensjonatom, restauracjom oraz właścicielom apartamentów.

Internet wzywa

2013

Firma dostaje pierwsze zlecenie na wykonanie strony internetowej dla Restauracji U Studniara. Pomimo tego, że to zupełnie nowe doświadczenie, firma podejmuje się stworzenia witryny, a owocna współpraca z restauracją trwa po dziś dzień.

Dizajn wygrywa

2014

Firma dostaje coraz więcej zleceń na wykonanie stron internetowych, sesji zdjęciowych oraz projektów graficznych. Realizacje i montaż reklam zleca zewnętrznym firmom, skupiając swoje działania głównie na designie i fotografii. Wśród otrzymanych zleceń warto wyróżnić graficzną obsługę kampanii wyborczej kandydata na burmistrza Zakopanego, zakończonej zwycięstwem.

Idea creatio

2015

W związku z nowym profilem działalności powstaje idea stworzenia Agencji Reklamowej Creatio, której działania miały koncentrować się głównie na stronach internetowych, identyfikacji wizualnej oraz fotografii.

Pstryk

2016

Agencja nawiązuje współpracę z firmą z branży modowej, dla której wykonuje reklamowe sesje zdjęciowe, zarówno studyjne jak i plenerowe. Zdjęcia znajdą się na materiałach promujących markę klienta oraz w katalogu reklamowym. Dzięki temu zleceniu firma zdobywa nowe doświadczenia na gruncie fotograficznym oraz składa swój pierwszy wielostronicowy katalog.

Nowy start

2019

Firma zmienia nazwę na Studio Creatio. Idea, która powstała trzy lata wcześniej wreszcie pada na odpowiedni grunt i z wyniku współpracy kreatywnego grafika i zdolnych programistów powstaje nowa marka, której głównym celem jest dbanie o wizerunek firm swoich klientów.